Tatil yolunda adeta cehennemi yaşadılar! Havada son mesajlarını attılar

Britanyalı yolculardan biri, uçağın hasar görmesi nedeniyle varış noktasına ulaşamayacaklarından korkarak ailesine sevgi dolu bir mesaj gönderdi. Bir anne ise oğlundan aldığı tüyler ürpertici mesaj sonrası yaşadığı acı dolu bekleyişi anlattı. Allison Barker, Bali’ye tatile giden oğlu Josh’un kendisine “Seni korkutmak istemiyorum ama çılgın bir uçuştayım. Uçak acil iniş yapıyor… Hepinizi seviyorum” diye mesaj attığını söyledi. Bu mesaj sonrası iki saat süren bekleyişin hayatının en uzun iki saati olduğunu belirtti ve oğlunun hayatta olduğunu öğrenince büyük bir rahatlama yaşadı.

Uçak, Bangkok havaalanına acil iniş yaptı. Kabin içi savaştan çıkmış gibiydi; eşyalar yere saçılmış, oksijen maskeleri sarkmış ve her yerde kan izleri vardı. Yolcular, türbülansın aniden başladığını ve emniyet kemeri takılı olmayanların tavana çarptığını belirtti. Türbülans sırasında tuvalette bulunan bir yolcu ciddi şekilde yaralandı.

Bu olay, hava yolculuklarının risklerini ve beklenmedik durumlar karşısında alınması gereken önlemlerin önemini bir kez daha gözler önüne serdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir